Asfalt plent ehliyeti

Asfalt plentinin ana mantığı su içeriği alınan harmanlanmış bir agrega grubu ile belirli sıcaklıktaki sıcak bitümün karıştırılarak serime hazır hale getirilmesidir.

Asfalt Serme Finişer Belgesi

Finişer belgesi kursumuzda verilmektedir,

Beton pompası-Transmikser-Beton püskürtme-Beton santrali ehliyeti

Beton pompası, Beton taşıma/karıştırma (Trasnmikser), Beton püskürtme, beton santrali operatörü belgesi kursumuzda verilmektedir.

Forklift Ehliyeti

Forklift belgesi ve diğer iş makinesi operatör belgeleri için kursumuzu seçin. Her ay başında açılan dönemde kursiyerler ay sonunda sınava girebilmektedir.

Personel Yükseltici operatör belgesi

Personel yükseltici ehliyeti kursumuzda verilmektedir. Hidrolik Makaslı Personel yükseltici Platform kullanımında bir iş güvenliği kültürü oluşturulması, kaza ve yaralanmaları engelleyerek iş gücü verimliliğinizi yükseltir.

İş Kamyonu Ehliyeti

İş Kamyonu (Araç Çekme-Kurtarma Belgesi), İş Kamyonu (Kar ile Mücadele Aracı),İş Kamyonu İtfaiye Aracı,İş Kamyonu Beton Pompası,Kaya kamyonu ehliyeti, çöp kamyonu ehliyeti, vidanjör, mafi kamyon, mikser, transmikser kullananlar alabilir.

Dozer Ehliyeti

Dozer ehliyeti için kursumuza gelin.

Greyder Belgesi

Kursumuzda Greyder ile eğitim verilmektedir. Greyder Operatör belgesi her iş makinesi kursunda verilmemektedir.

Ekskavatör Ehliyeti

Eskavatör ehliyeti eğitimi kursumuzda verilmektedir. Her ay başında dönem açılmakta, ay sonuna kadar sınavına girip, başarılı olduğu takdirde belgesini almaktadır.

Beko Loder Ehliyeti

Beko Loder kursu kursumuzda verilmektedir. Her ay başında dönem açılmakta, ay sonuna kadar sınavına girip, başarılı olduğu takdirde belgesini almaktadır.

Loder Ehliyeti

Loder ehliyeti kursumuzda verilmektedir. Her ay başında dönem açılmakta, ay sonuna kadar sınavına girip, başarılı olduğu takdirde belgesini almaktadır.

Mobil Vinç Operatör Belgesi

Mobil vinç belgesi kursumuz tarafından verilmektedir.

Kule vinç Ehliyeti

Vinç belgesi nasıl alınır? Hangi vinçleri kullanır? Kule vinç, mobil ve tavan vinci, Kreyn ehliyeti, liman vinçleri, sepetli vinç belgesi. Kursumuzda eğitimler başlamıştır.

Tavan Vinci Operatör Belgesi

Kursumuzda Tavan vinci operatör belgesi eğitimi verilmektedir.

Konkaösr – Taş kırma Makinası

Taş ocaklarından alınıp sert ve büyük şekilde olan malzemeleri, kırıp ufaltarak,yol,yapı gibi alanlarda kullanılacak seviyeye getiren makine ve ekipmanların hepsini kaplayan şekline konkasör denir. Konkasör ehliyeti kursumuzda verilmektedir.

Silindir Ehliyeti

Silindir belgesi için her ay başında kursumuzda eğitim başlamaktadır. Ay sonunda eğitimi tamamlayan kursiyerler sınavına girebilmektedir.

Terminal Traktör Ehliyeti

Terminal traktörü belgesi kursumuzda verilmektedir. Her ay başında dönem açılmakta, ay sonuna kadar sınavına girip, başarılı olduğu takdirde belgesini almaktadır.

Yüzey Kazıma Operatör belgesi

Yüzey kazıma operatör eğitimi kursumuzda verilmektedir. Her ay başında dönem açılmakta, ay sonuna kadar sınavına girip, başarılı olduğu takdirde belgesini almaktadır.

Zemin Delgi (Delik Delme ve Sondaj) Makinesi

Fore Kazık ve Sondaj operatör ehliyeti kursumuzda verilmektedir. Her ay başında dönem açılmakta, ay sonuna kadar sınavına girip, başarılı olduğu takdirde belgesini almaktadır.

Zemin Süpürme operatör belgesi

Zemin süpürme belgesi ve diğer iş makinesi operatör belgeleri için kursumuzu seçin. Her ay başında açılan dönemde kursiyerler ay sonunda sınava girebilmektedir.